1

بازیگرانی که تو واقعیت آدم کشتن !

  • کد خبر : 17351
  • ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰
بازیگرانی که تو واقعیت آدم کشتن !

سلبریتی و هالیوودی هایی که آدم کشته اند شاید برایتان عجیب باشد، اما افراد مشهور دنیا هم مرتکب قتل شده اند و بسیاری از آن ها نتوانستند در شرایط سخت خودشان را کنترل کنند. به نظر شما کدام یک از سلبریتی ها تجربه قتل را داشتند؟ در این قسمت از بخش چهره های رویش با […]

سلبریتی و هالیوودی هایی که آدم کشته اند

شاید برایتان عجیب باشد، اما افراد مشهور دنیا هم مرتکب قتل شده اند و بسیاری از آن ها نتوانستند در شرایط سخت خودشان را کنترل کنند. به نظر شما کدام یک از سلبریتی ها تجربه قتل را داشتند؟ در این قسمت از بخش چهره های رویش با ما همراه باشید تا این افراد را به شما معرفی کنیم.

بازیگرانی که آدم کشته اند

قسمت اول لیست مربوط به بازیگرانی است که در یک سانحه و به صورت تصادفی موجب مرگ فرد دیگری شده اند.

کیتلین جنر

کیتلین جنر، قهرمان المپیک در یک تصادف در ماه فوریه سال ۲۰۱۵ منجر به مرگ راننده ماشین مقابل شد اما خودش در این تصادف آسیبی ندید.

بازیگران قاتل

متیو برودریک

متیو در سال ۱۹۸۷ همراه با همسرش در حال سپری کردن تعطیلات در ایرلند بود که وارد یک خیابان اشتباهی شد و در همان خیابان با یک اتومبیل دیگر تصادف کرد که راننده و مسافر داخل ماشین هر دو جان خود را از دست دادند.

چارلز اس.دوتون

چارلز اس.دوتون در ۱۷ سالگی، با مردی درگیر شد و او را کشت. او به جرم قتل ۷ سال از زندگی خود را در زندان گذراند.

هالیوودی های قاتل

گیگ یانگ

در سال ۱۹۷۸ جسد گیگ و همسرش در خانه آن ها پیدا شد. پس از بررسی صحنه قتل، پلیس گزارش داد که یانگ ابتدا به همسرش تیراندازی کرده و سپس خود را کشته است.

لین گریسون

در سال ۲۰۰۱ لین گاریسون به دلیل مصرف الکل با ماشینی تصادف کرد و راننده ماشین مقابل درجا کشته شد.

آدم کشتن بازیگران

امی لوکین

امی در سال ۲۰۱۰ با اتومبیل دیگری تصادف کرد و این تصادف باعث کشته شدن هلن سیمن ۶۰ ساله شد. شوهر او نیز به شدت مجروح شد. امی به ۳ سال زندان محکوم شد که البته خانواده قربانی نسبت به این حکم معترض بودند.

بیشتر بخوانید
فیلم هایی شاخص و ماندگار هدیه تهرانی

مایکل جیک

در سال ۲۰۱۴ مایکل به همسرش شلیک کرد و جان او را گرفت. او در دادگاه ادعا کرد که از همسرش ناراحت بوده و به دلیل خیانت فقط قصد تیراندازی به پای او را داشته اما در نهایت به قتل درجه دوم محکوم شد.

سلمان خان

سلمان در سال ۲۰۰۲ ، ۴ نفر را در یک نانوایی زیر گرفته و گریخت. اما در نهایت پس از دستگیری به ۵ سال حبس محکوم شد.

تجربه قتل بازیگران

دیگر سلبریتی های مقصر در مرگ یک انسان

بعد از لیست بازیگران، نوبت به لیست چهره های مشهور دیگری می رسد که تجربه ی قتل داشته اند.

دان کینگ

این بوکسور در دو حادثه جداگانه عامل مرگ دو مرد شد و مجبور شد برای مرگ فرد دوم، ۶۰۰ دلار دیه پرداخت کند که هر دو نیز به دلیل درگیری بود.

کیت مون

کیت در ژانویه سال ۱۹۷۰ به طور کاملاً تصادفی عامل قتل دوستش و بادیگارد او شد و با آنها تصادف کرد. او در حین رانندگی اصلاً متوجه حضور دوستش در جاده نبود.

قتل سلبریتی ها

ربکا گی هارت

ربکا در سال ۲۰۰۱ با ماشین خود با یک پسر بچه ۹ ساله تصادف کرد. این پسر به دلیل آسیب دیدگی زیاد جان خود را از دست داد.

جیمز استورات

جیمز که در آمریکا به شغل خلبانی مشغول بود، در جنگ جهانی دوم عامل کشته شدن سربازان دشمن شد و به دلیل همین خدمتی که کرده بود، پاداش زیادی دریافت کرد.

افراد مشهور قاتل

ویلیام اس. باروز

ویلیام با یک شلیک همسرش را کشت و این اتفاق در سال ۱۹۵۱ رخ داد و علت آن هم مصرف مشروبات الکلی بود.

جانی لویس

جانی در سال ۲۰۱۲ وارد خانه یک مرد ۸۱ ساله شد و او و گربه اش را کشت و در هنگام فرار، از دیوار خانه پایین پرید. علت کار او هم مصرف دارو های روانگردان بود.

بازیگر معروف قاتل

جان لندیس

جان کارگردان معروف در یک تصادف منجر به قتل یک بازیگر و دو فرزندش شد و مجبور شد دو میلیون دلار به هر کدام از خانواده هایی که فرزندشان را از دست داده بودند، پرداخت کند.

بیشتر بخوانید
خواستگاری های رمانتیک هالیوودی ها

جان هیوستون

جان در سال ۱۹۳۳ با یک ماشین تصادف کرد و خانمی که سوار ماشین بود، جان خود را از دست داد اما او در این حادثه مقصر شناخته نشد.

سلبریتی های قاتل

رابرت بلیک

رابرت در سال ۲۰۰۲ با شلیک گلوله باعث مرگ همسرش شد و چندین سال از زندگی خود را در زندان سپری کرد.

فلیسیا پریسون

فلیسیا در سن ۱۴ سالگی با شلیک گلوله منجر به مرگ یک انسان شد. این قتل باعث شد که شش سال و نیم سال در زندان باشد.

سلبریتی های قاتل

ونوس ویلیامز

ونوس ستاره تنیس در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ در تصادفی باعث مرگ یک مرد شد. خود راننده ماشین مقابل در این تصادف زنده ماند اما همسر راننده که یک مرد ۷۸ ساله بود، بعد از دو هفته از دنیا رفت.

لورا بوش

لورا در دوران دبیرستان حین رانندگی هیچ توجهی به علائم راهنمایی رانندگی نداشت و همین باعث شد که با یک ماشین دیگر تصادف کند و راننده آن ماشین جان خودش را از دست بدهد.

سلبریتی های قاتل

تد کندی

تد در سال ۱۹۶۹ در حال عبور از یک پل بود که ماشینش داخل آب افتاد. او توانست با شنا کردن خودش را نجات دهد اما فردی که همراهش بود، داخل آب غرق شد.

داگ چپمن

چپمن در سال ۱۹۷۶ باعث قتل یکی از دوستانش شد و این اتفاق زمانی افتاد که دوستش می خواست از او مواد مخدر بخرد.

سلبریتی های قاتل

اسنوپ داگ

اسنوپ و بادیگارد او با دسیسه چینی، عامل قتل یکی از اعضای تیم رقیب شدند که البته متهم شناخته شد اما بعد از چند سال توانست از زیر بار مجازات بیرون برود.

بیشتر بخوانید
چهره های مشهور ایرانی متولد 29 اردیبهشت

سید ویشس

سید در سال ۱۹۷۸ نامزد خود را به قتل رساند. قتل توسط ضربه چاقو بود. او اظهار داشت که قصد کشتن نداشته است ولی به هرحال قاتل شناخته شد. علت آن هم اوردوز بر اثر مصرف بیش از حد دارو بود.

سلبریتی های قاتل

برندی نروود

برندی خواننده معروف در سال ۲۰۰۶ در اتوبانی عامل مرگ یک مرد شد. او با شجاعت مسئولیت این تصادف را پذیرفت و اظهار کرد که نباید سرعت ماشین را آن قدر بالا می برد.

هوارد هیوز

هوارد در سال ۱۹۳۶ با یک ماشین دیگر تصادف کرد و راننده ماشین مقابل جان خود را از دست داد اما او در این تصادف تقصیری نداشت.

سلبریتی های قاتل

وینس نیل

وینس در سال ۱۹۸۴ به دلیل مصرف مشروبات الکلی، سرعت بسیار بالایی در حین رانندگی داشت. سرعت بالای او باعث تصادف شدید و مرگ راننده ماشین مقابل شد.

اسکار پیستوریوس

اسکار دونده بسیار معروف که چهار بار مدال طلا در مسابقات پارالمپیک را به دست آورد، در سال ۲۰۱۳ نامزد خود را کشت. او را در یک حمام در بسته انداخت و با سه ضربه شلیک جانش را گرفت.

سلبریتی های قاتل

فیل اسپکتور

فیل در سال ۲۰۰۳ با شلیک یک گلوله منجر به مرگ همسرش شد و ۱۸ سال از زندگی اش را در زندان سپری کرد.

هودی ویلیام لدبتر

ویلیام هم یکی دیگر از سلبریتی هایی است که به دلیل کشتن یکی از خویشاوندانش، حاشیه های زیادی را ایجاد کرد. این دو نفر به خاطر یک زن با یکدیگر درگیر شدند که همین باعث کشته شدن نفر مقابل شد.

رویش مدیا

لینک کوتاه : https://rouiesh.ir/?p=17351

برچسب ها

خبرهای مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب‌ها