داغ‌ترین‌ها

طلاق میلیاردی آقا و خانم معروف یادداشت جالب پرستو صالحی در تعریف مادرش طرز تهیه ویفر رنگارنگ خوشمزه با دستور تهیه خانگی تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در ۳ شهریور راز خوشمزگی ترشی کلم قرمز رستوران ها اشتباهی که کیک و شیرینی شما رو خراب میکنه درگذشت چهره های مشهور ایرانی در ۳۰ مرداد تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در ۱ شهریور تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در ۳۱ مرداد چهره های متولد و درگذشته در ۲ شهریور تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در ۲۲ مرداد دل نوشته بازیگر مشهور در فراق ۱۴ ساله پدرش تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در ۲۱ مرداد تولد چهره های مشهور ایرانی در ۲۰ مرداد چهره های متولد و درگذشته در ۱۹ مرداد تولد چهره های مشهور ایرانی در ۱۸ مرداد تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در ۱۷ مرداد تولد و درگذشت سلبریتی های ایرانی در ۱۶ مرداد تولد چهره های مشهور ایرانی در ۱۵ مرداد تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در ۱۴ مرداد

1

بازیگرانی که با طرفدارانشان ازدواج کردند

  • کد خبر : 24111
  • ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳
بازیگرانی که با طرفدارانشان ازدواج کردند

هالیوودی هایی معروفی که با طرفدار خود و افراد عادی ازدواج کردن ستاره ها و افراد مشهور هم دقیقاً مانند ما هستند. آن ها هم عاشق می شوند و به دنبال ازدواج می روند و حتی بسیاری از آن ها با افراد غیر مشهور ازدواج می کنند. جالب است بدانید که بعضی از سلبریتی های […]

هالیوودی هایی معروفی که با طرفدار خود و افراد عادی ازدواج کردن

ستاره ها و افراد مشهور هم دقیقاً مانند ما هستند. آن ها هم عاشق می شوند و به دنبال ازدواج می روند و حتی بسیاری از آن ها با افراد غیر مشهور ازدواج می کنند. جالب است بدانید که بعضی از سلبریتی های هالیوودی با کسانی ازدواج کرده اند که در گذشته طرفداران آن ها بودند و قصه عاشقانه آن ها کاملاً زیبا و جذاب می شود. در این قسمت از چهره ها در رویش قصد داریم که چند مورد از افراد مشهور هالیوودی را به شما معرفی کنیم که که با طرفدارانشان ازدواج کردند. 

تام کروز و کیتی هلمز

کیتی هولمز از همان زمانی که تام کروز به یک ستاره در صنعت سینما تبدیل شد، طرفدار او بود. حتی پوستر او را به دیوار خانه اش زده بود. در مجله ای هم در سال ۲۰۰۴ مصاحبه کرد و گفت که مدام به تام کروز فکر می کند. چیزی طول نکشید تا این که در نهایت در ماه می سال ۲۰۰۵ به آرزویش رسید و با تام کروز سر قرار رفت. این زوج چند هفته بعد با یکدیگر ازدواج کردند و در سال ۲۰۰۶ بچه دار شدند و همه چیز بسیار سریع پیش رفت. 

تام کروز

پاتریک و جیلیان دمپسی

جالب است بدانید که جیلیان همیشه به پاتریک فکر کرده است تا این که در نهایت با درخواست ازدواج او روبرو شد. رابطه عاشقانه آن ها خیلی سریع پیشرفت و در عرض سه ماه آشنایی تصمیم گرفتند که در سال ۱۹۹۹ با یکدیگر ازدواج کنند. آن ها مدت زمان طولانی است که با هم زندگی می کنند. البته چند سال پیش تصمیم به طلاق داشتند. 

ماریا کری و نیک کانون

نیک در طول زندگی خود عاشق موسیقی های ماریا بود تا این که در نهایت در لاتاری برنده شد و توانست به دیدار دختر رویاهایش برود. البته عشق آن ها سرانجام نداشت. زیرا در سال ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند. اما باز هم ماریا جزء سلبریتی هایی است که با طرفدارانش ازدواج کرده بود. 

آن هاتاوی و ادام شولمن 

این دو نفر در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر ازدواج کردند و مدت زمان طولانی را در کنار هم بودند. جالب است بدانید که آن به شدت طرفدار شلمن بود و شانس ازدواج با او را پیدا کرد. البته آن ها در طول زندگی به اختلاف برخوردند. 

آن هاتاوی

کوری و سوزی فلدمن

این دو نفر زمانی یکدیگر را ملاقات کردند که سوزی در حال جشن گرفتن نوزدهمین سال تولدش بود و باعث آشنایی آن ها شد . از قبل علاقه ای بین آن ها وجود داشت. البته در سال ۲۰۰۲ کمی به مشکل برخوردند. اما باز هم در نهایت تصمیم به ازدواج گرفتند تا این که در سال ۲۰۰۹ از یکدیگر جدا شدند و در سال ۲۰۱۴ طلاق خود را رسمی کردند. 

بیشتر بخوانید
اولین عکس مشترک مهدی یغمایی و همسرش

بیلی جو و ادرین ارمسترانگ

این دو نفر در پشت صحنه برنامه آرمسترانگ در سال ۱۹۹۰ یکدیگر را ملاقات کردند و از همان زمانی که بیلی او را دید، تصمیم گرفت که او همسر آینده اش باشد. زیرا به شدت جذب زیبایی اش شده بود. البته آن ها بعد از آن ملاقات در پشت صحنه مدت زمان طولانی یکدیگر را ندیدند. اما آرمسترانگ مدام به بیلی فکر می کرد تا این که در سال ۱۹۹۴ دوباره یکدیگر ملاقات کردند و تصمیم به ازدواج گرفتند. 

ویز خلیفه و امبر رز

مدل معروف به نام امبر رز در شغل خودش موفقیت های زیادی به دست آورده بود. اما عاشق یکی از طرفدارانش شد و بسیار اصرار داشت که محبت و علاقه خود را به صورت علنی و عمومی اعلام کند. جالب است بدانید که او از مرد مورد علاقه اش در اینستاگرام پست منتشر کرد و او را یک فرد جذاب می دانست و بسیار خوشحال بود که توانسته است با او ازدواج کند. ازدواج آن ها کوتاه اما شیرین بود. البته این دو نفر با وجود این که از هم جدا شدند، همچنان با هم  در ارتباط هستند و مانند دو دوست به یکدیگر کمک می کنند. 

ویز خلیفه

گینت پالترو و کریس مارتین 

کریس مارتین داستان های بامزه ای را در مورد قرار گذاشتن با گینس تعریف می کند. هنگامی که پالترو وارد یک شو تلویزیونی شد، دستیار مارتین از او خواست که به پشت صحنه بیاید و صحبت هایش را با آن ها چک کند تا این که با طرفدارش به نام مارتین ملاقات کرد و همین آشنایی منجر به ازدواج آن ها شد و اکنون آن ها دو فرزند دارند. 

دنی بونادوس و امی ریلزبک 

دنی زمانی که می خواست امی را به عنوان کسی که در کارش موفق بوده تجلیل کند، عاشق او شد . در نتیجه این زوج جزء افرادی هستند که از قبل با یکدیگر آشنایی نداشتند و صرفاً به خاطر طرفدار بودنِ یکی از آن ها با هم ازدواج کرده اند. آن ها سه سال در کنار هم زندگی کردند تا اینکه در نهایت از هم جدا شدند و بونادوس با همسر دومش ازدواج کرد. 

بیشتر بخوانید
طارمی مشتری سمج پیدا کرد

جاستین و هیلی بیبر

جاستین از آن دسته از سلبریتی هایی است که یک نسل آرزوی ازدواج کردن با او را داشتند. اما بیبر موفق به انجام این کار شد و توانست یک ازدواج عاشقانه را با او تجربه کند. هیلی از طرفداران جاستین بود. آن ها در بیرون یکی از هتل های معروف یکدیگر را ملاقات کردند و سرانجام تصمیم به ازدواج گرفتند. 

ازدواج جاستین بیبر

فرجی و جاش دوهامل

جاش دوهامل همیشه روی فرجی کراش داشت تا این که توانست او را در برنامه تلویزیونی اش در لاس وگاس ملاقات کند و با علاقه زیادی که داشت خودش را به او نزدیک کرد تا اینکه در نهایت منجر به ازدواج این دو نفر در سال ۲۰۰۹ شد. البته موضوع خیانت باعث شد آن ها در نهایت در سال ۲۰۱۹ از یکدیگر جدا شوند. 

استیو و مارجوری هاروی

استیو کمدین معروف در سال ۱۹۹۰ در پشت صحنه برنامه کمدی خود با همسرش ملاقات کرد. این دو نفر رابطه بسیار کوتاه مدتی با هم داشتند که در سال ۲۰۰۵ دوباره رابطه خود را جدی کردند و استیو به شدت به او علاقه داشت. آن ها دو سال بعد با یکدیگر ازدواج کردند و اکنون خیلی شاد و خوشبخت در کنار هم هستند. 

کیم کارداشیان و کانیه وست

این دو نفر در سال ۲۰۰۶ یکدیگر را ملاقات کردند که علت آشنایی آن ها دوست کیم کارداشیان به نام پاریس هیلتون بود. چند سال بعد در سال ۲۰۱۲ این دو نفر با یکدیگر همکاری هایی را انجام دادند و رابطه آن ها کمی جدی شد تا این که در سال ۲۰۱۴ با هم ازدواج کردند و اکنون صاحب چهار فرزند هستند. 

ازدواج کیم کارداشیان

ادام و جکی سندلر

ادام بعد از اینکه جکی به یک مدل و بازیگر معروف تبدیل شده بود، او را ملاقات کرد. از قبل به او علاقه مند بود. این دو نفر خیلی زود با یکدیگر وارد رابطه شدند و در سال ۲۰۰۳ با یکدیگر ازدواج کرده و اکنون دو دختر دارند و  به شدت در شغلشان از هم حمایت می کنند. 

متیو لوئیس و انجلا جونز

آنجلینا جونز یکی از طرفداران پرو پا قرص هری پاتر بود. همیشه هر نسخه ای از آن را دنبال می کرد تا اینکه با برنامه ریزی قبلی کاری کرد که در مسیر راه متیو لوئیس قرار بگیرد و حتی در یاهو هم برای او پیغام گذاشت و همین موضوع باعث شد که تنها دو سال بعد با یکدیگر ازدواج کنند. 

بیشتر بخوانید
عکسهای جدید از بانوان عمارت قبله عالم

کیرا سجویک و کوین بیکن 

این دو نفر زوج فوق العاده جذاب هالیوودی هستند و کیرا اولین بار زمانی کوین را ملاقات کرد که فقط ۱۲ سال داشت و برنامه های او را به شدت دنبال می کرد تا اینکه کم کم بزرگ شد و به سن جوانی رسید و به پیشنهاد برادرش تصمیم گرفت به این بازیگر اعلام کند که به او علاقه مند است. همین ابراز علاقه منجر به ازدواج این دو نفر شد و الان هم در کنار یکدیگر زندگی می کنند. 

ازدواج کیرا سجویک

جری و جسیکا ساینفلد

این دو اولین بار در سال ۱۹۹۸ دیگر را در باشگاه ملاقات کردند . در حالی که فقط دو ماه از ازدواج قبلی جسیکا گذشته بود اما از رابطه کنونی اش رضایت بیشتری داشت. آن ها سعی کردند که در وهله اول رابطه خود را مخفیانه پیش ببرند و علنی نکنند. البته ازدواج شان سرانجام موفقی نداشت و در نهایت با طلاق به آن پایان دادند.

لالا و کارملو انتونی

این دو نفر دوست مشترک داشتند و همین موجب آشنایی آن ها شد. جالب است بدانید که آن ها هم جزء آن دسته از زوج هایی هستند که یکی طرفدار دیگری بوده است و همین موجب شد تا در سال ۲۰۱۰ با یکدیگر ازدواج کنند.

رینگو استار و مایورین تیگرت

آشنایی آن ها بسیار جالب بود. استار به دلیل بیماری تب و مشکلات دیگر در بیمارستان بستری بود. در حالی که تیگرت به عنوان یک طرفدار از او مراقبت می کرد و همین باعث شد که رابطه آن ها بسیار جدی شود و در سال ۱۹۶۵ آن را رسمی کردند و دو فرزند به این دنیا آوردند اما متاسفانه در سال ۱۹۷۵ از یکدیگر طلاق گرفتند. 

ازدواج رینگو استار

روبن استودارد و سوراتا زوری مک کانت

آنها در سال ۲۰۰۶ با یکدیگر ملاقات کردند و کمی بعد تصمیم به ازدواج گرفتند. البته ازدواج آن ها مدت زمان زیادی طول نکشید زیرا در سال ۲۰۱۲ به دلیل مشکلات و اختلاف نظراتی که با یکدیگر داشتند، تصمیم به طلاق گرفتند.

جان تراولتا و کلی پرستون

کلی طرفدار جان بود و آن ها خیلی سال پیش در سال ۱۹۸۷ برای اولین بار برای تست بازیگری یکدیگر را ملاقات کردند. آنها چند سال بعد از دیدن مجدد، رابطه جدی خود را آغاز کردند و تصمیم به ازدواج گرفتند تا این که در نهایت در سال ۲۰۲۰، پرستون به خاطر بیماری سرطان سینه از دنیا رفت.

رویش مدیا

لینک کوتاه : https://rouiesh.ir/?p=24111

برچسب ها

خبرهای مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب‌ها